Strojírenské firmy zaměřené na petrochemický průmysl čelí v dnešní době, kdy je poptávka po těžbě ropy na předním místě,  jedinečným technologickým výzvám. S nárůstem těžby těchto surovin, roste také poptávka po dokonalejších technologických řešeních, což se odráží v požadavcích na výrobu efektivnějších a komplexnějších výrobních zařízení, umožňující maximální využití současných nalezišť. Petrochemický průmysl
Stále více rostou také požadavky na dodávku technologií umožňující těžbu z hůře dostupných nalezišť.
V návaznosti na to se objevuje také navýšení poptávky po speciálních technologiích, u kterých Edgecam hraje důležitou úlohu při jejich produkci. Edgecam bez problémů splňuje vysoké nároky na tuto produkci společně se snížením nákladů výroby. Edgecam Vám pomůže zvýšit Váš výrobní potenciál, zkrátit čas mezi návrhem součástí a její výrobou a v neposlední řadě úsporou výrobních časů nebudou ohroženy Vaše termíny dodávek.

Předním firmám dodávající technologie do petrochemického průmysl Edgecam pomohl snížit náklady, podílel se na zvýšení kvality a došlo také k úspoře finančních prostředků dosaženou vyšším využitím materiálů.

Zaujal Vás Edgecam? Kontaktujte nás.Novinky

Novinky - Edgecam

Byla vydána nová verze Edgecam - 2017 R1.

 

3D Connexion

Zkuste profesionální 3D myši od 3DConnexion.

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon