Strojírenské firmy zaměřené na petrochemický průmysl čelí v dnešní době, kdy je poptávka po těžbě ropy na předním místě,  jedinečným technologickým výzvám. S nárůstem těžby těchto surovin, roste také poptávka po dokonalejších technologických řešeních, což se odráží v požadavcích na výrobu efektivnějších a komplexnějších výrobních zařízení, umožňující maximální využití současných nalezišť. Petrochemický průmysl
Stále více rostou také požadavky na dodávku technologií umožňující těžbu z hůře dostupných nalezišť.
V návaznosti na to se objevuje také navýšení poptávky po speciálních technologiích, u kterých Edgecam hraje důležitou úlohu při jejich produkci. Edgecam bez problémů splňuje vysoké nároky na tuto produkci společně se snížením nákladů výroby. Edgecam Vám pomůže zvýšit Váš výrobní potenciál, zkrátit čas mezi návrhem součástí a její výrobou a v neposlední řadě úsporou výrobních časů nebudou ohroženy Vaše termíny dodávek.

Předním firmám dodávající technologie do petrochemického průmysl Edgecam pomohl snížit náklady, podílel se na zvýšení kvality a došlo také k úspoře finančních prostředků dosaženou vyšším využitím materiálů.

Zaujal Vás Edgecam? Kontaktujte nás.Novinky

SpaceClaim 2016.1

Dnes 5.května vyšla nová verze SpaceClaim 2016.1., mezi největší novinky pro naše zákazníky určitě patří, že s touto verzí přichází také nápověda v českém jazyce! Nápověda je online, takže si ji můžou prohlédnout i zákazníci, kteří nemají nejnovější verzi SpaceClaim.

 

PartXplore 2016 R1 - SP2

Byl vydán Opravný balíček 2 pro PartXplore 2016 R1.

 

Akce a veletrhy

Setkání zákazníků NEXNET, a.s.


09.06. - 10.06.2016
První společné setkání všech zákazníků společnosti NEXNET, a.s.

Hotel Skalský Dvůr, Bystřice nad Pernštejnem
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon