Proč je Edgecam ta nejlepší volba pro výuku na školách?

Celkový rozsah a záběr možností obrábění

Edgecam od společnosti Planit, nabízí komplexní soubor inteligentních nástrojů pro výrobu, který zahrnuje různé druhy operací od prizmatických součástí přes tvarové a více osé frézování až po soustružení s více nástrojovými hlavami a proti-vřetenem. Edgecam pokrývá všechny aspekty produkčního obrábění, výroby forem a lisovacích nástrojů a to vše v jednotném prostředí!

Nejlepší integrace s CAD systémy

Není žádný lepší CAM systém, který je přímo integrován s CAD! Edgecam byl vyvinut tak, aby poskytoval pevné a asociativní spojení s nejznámějšími CAD produkty jako jsou SolidWorks®, Solid Edge®, Autodesk Inventor®, Pro/ENGINEER® a Pro/DESKTOP®.

Česká lokalizace

Považujeme za samozřejmost nabídnout Vám plně lokalizovaný software v českém jazyce. Samozřejmou součástí Edgecam je český manuál a všechny podpůrné nástroje v češtině. Edgecam umožňuje i přepínání mezi jazykovými verzemi, takže je možno používat i jiné jazyky jako např. angličtinu nebo němčinu.

Snadné použití

Díky známému Windows™ rozhraní, je Edgecam velmi snadný pro zaškolení a použití ve všech úrovních. Jednoduché a známé vlastnosti jako 'drag and drop' nebo 'undo', které samozřejmě znáte z aplikací jako je např. Word™ jsou samozřejmě součástí nástrojů pro práci s Edgecam.
Tyto a mnoho jiných vlastností jsou začleněny v Edgecam. Snadné použití i pro komplikované obráběcí operace umožňuje použití Edgecam v různých průmyslových odvětvích a dokonce i v týmech Formule 1!

Edgecam ve školství

Cena!

Naší snahou je, aby studenti při výuce CAM používali ten nejlepší dosažitelný produkt a tím je samozřejmě Edgecam.
Věříme, že to víte i Vy a proto Vám nabízíme velmi výraznou slevu pro školní verze Edgecam! Pro podrobnější informace prosím kontaktujte naše obchodní oddělení. Kontaktní údaje naleznete zde.

Edgecam pro studenty

Díky velké oblibě CAD/CAM systému ve školách po celém světě má Planit bohaté zkušenosti s potřebami škol, učebními metodami a dobře zná nároky a požadavky pedagogů. Ve verzi Edgecam 8.0 proto byla uvedena zcela nová Studentská verze Edgecam. Tato verze umožňuje pedagogům dát svým studentům zcela legálně Edgecam k dispozici domů, studenti se tak mohou lépe připravovat na výuku, pracovat na domácích úkolech protože Edgecam jim umožňuje vytvořenou práci uložit a přinést do školy k posouzení a generování NC kódu. Nexnet, a.s. dodává školní verze Edgecam jako síťovou instalaci s 25 pracovními místy.
Edgecam ve školství

Jsme připraveni vyškolit pedagogy a pomoci se zavedením Edgecam do výuky také díky bohatým zkušenostem z výukou Edgecam v COPT Uherský Brod. Máme zpracovány výukové příklady a postupy, které jsou Vám k dispozici!

Mezinárodně uznávaný software

Výuka Vašich studentů s použitím Edgecam jim dává zkušenosti se softwarem používaným v nejvýznamnějších společnostech po celém světě. Nyní je Edgecam nasazen na více jak 30.000 pracovištích v 58 zemích světa.

Kvalita je standart

Planit je přední vývojář CAM software v UK a to je pro nás závazek k naprosté spokojenosti našich zákazníků na každé úrovni výrobních společností od managementu až po dílnu. Našim zákazníkům nabízíme produkt, včetně odborného zaškolení a servisu pro spolehlivé a snadné nasazení Edgecam. Závazek neustále zvyšovat kvalitu Edgecam přivedl Planit k certifikaci na normu ISO 9001 a TicklT pro vývoj software.

Pro aktuální nabídku a technickou podporu kontaktujte Computer Agency, o.p.s.Novinky

Novinky - Edgecam

Byla vydána nová verze Edgecam - 2017 R1.

 

3D Connexion

Zkuste profesionální 3D myši od 3DConnexion.

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon