Proč je Edgecam ta nejlepší volba pro výuku na školách?

Celkový rozsah a záběr možností obrábění

Edgecam od společnosti Planit, nabízí komplexní soubor inteligentních nástrojů pro výrobu, který zahrnuje různé druhy operací od prizmatických součástí přes tvarové a více osé frézování až po soustružení s více nástrojovými hlavami a proti-vřetenem. Edgecam pokrývá všechny aspekty produkčního obrábění, výroby forem a lisovacích nástrojů a to vše v jednotném prostředí!

Nejlepší integrace s CAD systémy

Není žádný lepší CAM systém, který je přímo integrován s CAD! Edgecam byl vyvinut tak, aby poskytoval pevné a asociativní spojení s nejznámějšími CAD produkty jako jsou SolidWorks®, Solid Edge®, Autodesk Inventor®, Pro/ENGINEER® a Pro/DESKTOP®.

Česká lokalizace

Považujeme za samozřejmost nabídnout Vám plně lokalizovaný software v českém jazyce. Samozřejmou součástí Edgecam je český manuál a všechny podpůrné nástroje v češtině. Edgecam umožňuje i přepínání mezi jazykovými verzemi, takže je možno používat i jiné jazyky jako např. angličtinu nebo němčinu.

Snadné použití

Díky známému Windows™ rozhraní, je Edgecam velmi snadný pro zaškolení a použití ve všech úrovních. Jednoduché a známé vlastnosti jako 'drag and drop' nebo 'undo', které samozřejmě znáte z aplikací jako je např. Word™ jsou samozřejmě součástí nástrojů pro práci s Edgecam.
Tyto a mnoho jiných vlastností jsou začleněny v Edgecam. Snadné použití i pro komplikované obráběcí operace umožňuje použití Edgecam v různých průmyslových odvětvích a dokonce i v týmech Formule 1!

Edgecam ve školství

Cena!

Naší snahou je, aby studenti při výuce CAM používali ten nejlepší dosažitelný produkt a tím je samozřejmě Edgecam.
Věříme, že to víte i Vy a proto Vám nabízíme velmi výraznou slevu pro školní verze Edgecam! Pro podrobnější informace prosím kontaktujte naše obchodní oddělení. Kontaktní údaje naleznete zde.

Edgecam pro studenty

Díky velké oblibě CAD/CAM systému ve školách po celém světě má Planit bohaté zkušenosti s potřebami škol, učebními metodami a dobře zná nároky a požadavky pedagogů. Ve verzi Edgecam 8.0 proto byla uvedena zcela nová Studentská verze Edgecam. Tato verze umožňuje pedagogům dát svým studentům zcela legálně Edgecam k dispozici domů, studenti se tak mohou lépe připravovat na výuku, pracovat na domácích úkolech protože Edgecam jim umožňuje vytvořenou práci uložit a přinést do školy k posouzení a generování NC kódu. Nexnet, a.s. dodává školní verze Edgecam jako síťovou instalaci s 25 pracovními místy.
Edgecam ve školství

Jsme připraveni vyškolit pedagogy a pomoci se zavedením Edgecam do výuky také díky bohatým zkušenostem z výukou Edgecam v COPT Uherský Brod. Máme zpracovány výukové příklady a postupy, které jsou Vám k dispozici!

Mezinárodně uznávaný software

Výuka Vašich studentů s použitím Edgecam jim dává zkušenosti se softwarem používaným v nejvýznamnějších společnostech po celém světě. Nyní je Edgecam nasazen na více jak 30.000 pracovištích v 58 zemích světa.

Kvalita je standart

Planit je přední vývojář CAM software v UK a to je pro nás závazek k naprosté spokojenosti našich zákazníků na každé úrovni výrobních společností od managementu až po dílnu. Našim zákazníkům nabízíme produkt, včetně odborného zaškolení a servisu pro spolehlivé a snadné nasazení Edgecam. Závazek neustále zvyšovat kvalitu Edgecam přivedl Planit k certifikaci na normu ISO 9001 a TicklT pro vývoj software.

Pro aktuální nabídku a technickou podporu kontaktujte Computer Agency, o.p.s.Novinky

Edgecam 2015 R1

Připravujeme Edgecam 2015 R1 Na zákaznickém portálu je možné stáhnout finální anglickou verzi Edgecam 2015 R1.

 

Vánoční provoz

Vážení zákazníci, upozorňujeme na omezení provozu technické podpory v době vánočních svátků od 22.12.2014 - 1.1.2015. Po tuto dobu bude omezena technická podpora na dobu od 9 - 15 hod., s tím, že službu mají pouze 2 technici.

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon