V dnešní době strojírenští výrobci čelí rychle se měnícím nárokům jejich zákazníků. Počet obchodních případů neklesá, ale mění se požadavky na technologie a zakázky přicházejí od úplně nových zákazníků. Namísto velkosériové výroby jednoduchých kusů, výrobci v současnosti čelí požadavkům složitějších kusů v nižších sériích. Důležitým se stává také faktor co nejkratší doby dodání. Objednávky, které dříve byly odmítnuty pro jejich náročnost a nízký počet kusů, se nyní stávají běžnými a nástrojárny se čím dál tím častěji zaměřují na složitou prototypovou výrobu.
Zakázková výroba
Pro schopnost rychle tvořit NC programy pro složité dílce a podporu široké palety konfigurací obráběcích strojů, Edgecam se stává významným pomocníkem strojírenských společností v náročném konkurenčním boji.
Zaujal Vás Edgecam? Kontaktujte nás.Novinky

Edgecam 2016 R2 - SU1

Edgecam 2016 R2 SU1 byl vydán Opravný Balíček 1 pro Edgecam 2016 R2.

 

SpaceClaim 2016.1

Dnes 5.května vyšla nová verze SpaceClaim 2016.1., mezi největší novinky pro naše zákazníky určitě patří, že s touto verzí přichází také nápověda v českém jazyce! Nápověda je online, takže si ji můžou prohlédnout i zákazníci, kteří nemají nejnovější verzi SpaceClaim.

 

Akce a veletrhy

MSV 2016


03.10. - 07.10.2016
Mezinárodní strojírenský veletrh

Brno - Výstaviště
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon