V dnešní době strojírenští výrobci čelí rychle se měnícím nárokům jejich zákazníků. Počet obchodních případů neklesá, ale mění se požadavky na technologie a zakázky přicházejí od úplně nových zákazníků. Namísto velkosériové výroby jednoduchých kusů, výrobci v současnosti čelí požadavkům složitějších kusů v nižších sériích. Důležitým se stává také faktor co nejkratší doby dodání. Objednávky, které dříve byly odmítnuty pro jejich náročnost a nízký počet kusů, se nyní stávají běžnými a nástrojárny se čím dál tím častěji zaměřují na složitou prototypovou výrobu.
Zakázková výroba
Pro schopnost rychle tvořit NC programy pro složité dílce a podporu široké palety konfigurací obráběcích strojů, Edgecam se stává významným pomocníkem strojírenských společností v náročném konkurenčním boji.
Zaujal Vás Edgecam? Kontaktujte nás.Novinky

SpaceClaim 2016.1

Dnes 5.května vyšla nová verze SpaceClaim 2016.1., mezi největší novinky pro naše zákazníky určitě patří, že s touto verzí přichází také nápověda v českém jazyce! Nápověda je online, takže si ji můžou prohlédnout i zákazníci, kteří nemají nejnovější verzi SpaceClaim.

 

PartXplore 2016 R1 - SP2

Byl vydán Opravný balíček 2 pro PartXplore 2016 R1.

 

Akce a veletrhy

23. MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH


24.05. - 27.05.2016
MSV Nitra 2016

Pavilón M2, stánok 34
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon