Případové studie | Čtěte o našich zákaznících

Edgecam - revoluce pokračuje, hrubovací technologie Waveform dostupná i pro soustružení

Edgecam - revoluce pokračuje, hrubovací technologie Waveform dostupná i pro soustružení

CAD/CAM systém Edgecam od Vero Software v nové verzi 2015 R1 obsahuje mnoho důležitých vylepšení a nových funkcí. Novinky se týkají jak uživatelského rozhraní, tak nových funkcí a technologií. Vero Software stále pracuje na zlepšování uživatelského komfortu a rychlosti práce v Edgecam.

Zvýšení produktivity frézování leteckých vrtulí

Zvýšení produktivity frézování leteckých vrtulí

V dnešní době se většina strojírenských firem snaží co nejvíce ušetřit a zvažuje, jak takovou úsporu realizovat, aniž by tím utrpěla kvalita nabízených produktů. Existují různé možnosti, jako schůdný způsob úspory nejen výrobního času se jeví použití poměrně nové hrubovací strategie Waveform obsažené standardně v licencích CAD/CAM softwaru Edgecam.

Edgecam pětiosé obrábění ve výrobě vstřikovacích forem

Edgecam pětiosé obrábění ve výrobě vstřikovacích forem

Společnost Tooltech UK z Plymouthu se zabývá výrobou lisovacích nástroju a vstřikovacích forem pro odlévání metodou ztraceného vosku. V průběhu uplynulých let nepřetržitě investovala do modernizace strojového parku i do softwarového vybavení. Protože chce maximálně zefektivnit výrobu, v této snaze nepolevuje ani nyní. Nedávno proto zakoupila nové obráběcí centrum, aby pomocí pětiosého obrábění mohla dramaticky zkrátit výrobní časy.

Zobrazování a vyhodnocování 3D CAD souborů

Potřebujete pracovat s 3D modely, odměřovat, sdílet data v týmu a přitom je pro vás klasický CAD zbytečně drahý? Edgecam PartXplore je ideální nástroj pro přímé zobrazování a vyhodnocování 3D CAD souborů bez nutnosti použití původní CAD aplikace. Intuitivní a snadno použitelné uživatelské rozhraní umožnuje začínajícím i zkušeným uživatelům prozkoumat jakýkoliv typ 2D/3D CAD souboru.

 

Špičkové technologie pro bezpečný let

Moderní dopravní letadla jsou velmi komplexní stroje a skládají se z obrovského počtu dílů v každém konstrukčním celku. Bezpečí pasažérů, spolehlivost provozu a efektivnost letového provozu aerolinek závisí na bezchybné funkci všech částí letadla. To ovšem vyžaduje při výrobě těchto dílů použití nejmodernějších dostupných technologií, zároveň však tyto technologie musí poskytnout maximální možnou flexibilitu ve výrobě.

 

Postprocesor - slabé místo CAM systémů?

Je postprocesor duší CAM systému, nebo jeho Achillovou patou?