Školení CAD/CAM software

NEXNET, a.s. nabízí komplexní školení, díky kterému budete moci využívat Váš CAD/CAM software skutečně efektivně. Ať jste velká či menší firma, ať už jsou Vaše technické požadavky a nároky jakékoliv, poskytneme Vám takový vzdělávací program, který Vám umožní maximalizovat přínos Vaší investice do CAD/CAM software.

Každé školení probíhá od 8:00 do 16:30 hod. s ohledem na dokončení probíraného tématu. Učivo je rozděleno do tématických celků, které jsou proloženy přestávkami. Ke školení si může zákazník přívézt vlastní výkresovou dokumentaci nebo CAD modely. Obsah školení pak zaměřujeme dle přesných požadavků.

Abychom Vám mohli vyjít vstříc s termínem školení, doporučujeme podávat žádosti s dostatečným předstihem.

Kde se školí?

Naší filozofií je poskytnout zákazníkovi veškeré potřebné znalosti k tomu, aby mohl software přesně nastavit a přizpůsobit svým potřebám a využít tak jeho přínos v maximální možné míře. Abychom uspokojili náročné požadavky našich zákazníků, máme dve plně vybavené učebny. Je jen na Vás, kde se chcete školit!

Nabízíme školení ve vlastních prostorách ve Zlíně, Brně, Plzni a Uherském Brodě.

Učebny ve Zlíně, Brně a Plzni mají kapacitu pro 4 posluchače, učebna v Uherském Brodě pro 8 posluchačů. Učebny jsou klimatizovány a vybaveny moderními pracovními stanicemi DELL. V průběhu školení je k dispozici káva, čaj, studené nápoje.

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit i ubytování za zvýhodněné ceny.

V případě zájmu nabízíme školení u zákazníka.

Ucebna Zlín Učebna Uherský Brod
Pro více informací nebo objednávky školení kontaktujte naše technické oddělení.

 Novinky

SpaceClaim 2016.1

Dnes 5.května vyšla nová verze SpaceClaim 2016.1., mezi největší novinky pro naše zákazníky určitě patří, že s touto verzí přichází také nápověda v českém jazyce! Nápověda je online, takže si ji můžou prohlédnout i zákazníci, kteří nemají nejnovější verzi SpaceClaim.

 

PartXplore 2016 R1 - SP2

Byl vydán Opravný balíček 2 pro PartXplore 2016 R1.

 

Akce a veletrhy

23. MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH


24.05. - 27.05.2016
MSV Nitra 2016

Pavilón M2, stánok 34
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon