Prospekty

Edgecam Overview Brochure

Edgecam přehled

S bezkonkurenční jednoduchostí použití a sofistikovaným generováním dráhy nástroje, je Edgecam jediný CAM systém, který budete potřebovat pro frézování, soustružení a soustružnicko-frézovací obrábění.

Edgecam 3D Milling

Edgecam - 3D frézování

Edgecam nabízí vysoce kvalitní dráhy nástroje, které jsou chráněny před kolizí a splňují požadavky výrobců, jejichž úkolem je programování a obrábění složitých dílů a netradičních tvarů.

Edgecam 4 & 5 Axis Milling

Edgecam - 4 a 5 osé frézování

Edgecam zahrnuje  4 a 5-osé simultání obrábění ve svém frézovacím a soustružnicko-frézovacím prostředí pro využití rozsahu víceosých obráběcích strategií.

Edgecam Waveform

Edgecam - Waveform

Waveform hrubování je technika rychlostního obrábění, která udržuje konstantní zatížení řezného nástroje tím, že zajistí konstantní záběr řezného nástroje do materiálu.

Edgecam Mill-Turn

Edgecam - Soustružnicko/frézovací

Použití koníků, lunet, protivřeten, dvou revolverových hlav, C, Y a B os je běžnou součástí dnešních víceúčelových strojů. V těchto na kolize bohatých prostorech poskytuje Edgecam bezpečné prostředí  pro soustružení i frézování.

Edgecam Turning

Edgecam - Soustružení

Edgecam Soustružení poskytuje funkce pro 2-osé soustruhy, více revolverové konfigurace, soustružncká centra s protivřetenem a soustružnicko-frézovací stroje.

Edgecam Waveform

Nastavení Waveform

The Waveform cycle is superior to the traditional Roughing cycle where machinable geometry features are offset (inward or outward) by the % Stepover.  Traditional toolpaths have to run slower feeds and speeds due to the variable width of cut conditions encountered in corners.

Edgecam Production Milling

Edgecam - Produkční frézování

Edgecam frézováníní poskytuje funkcionalitu efektivního vytváření drah nástrojů z drátové i objemové geometrie na rozmanité konfigurace strojů, v rozsahu od 2,5D až po komplexní 3, 4 a 5 osé NC frézky.

Part Modeler

Edgecam - Part Modelář

Edgecam Part Modelář je nákladově efektivní 3D modelovací nástroj speciálně navrhnut pro rychlé a jednoduché konstruování/modifikování Solid modelů před výrobou.