Haas Automation

​Haas Automation je největším výrobcem obráběcích strojů v západním světě. Vyrábí široké spektrum CNC vertikálních a horizontálních obráběcích center, CNC soustruhů atd. Firma vyrábí  také řadu speciálních strojů, včetně 5-osých obráběcích center, obráběcích center na výrobu forem, tool room obráběcích strojů a portálových routerů. Haas obráběcí stroje a rotační stroje  jsou vyráběny pro poskytování vyšší přesnosti, opakovatelnosti a trvanlivosti, než jakékoli jiné obráběcí stroje na trhu.

Od svých počátků v roce 1983 Haas Automation vždy vyrábí vysoce kvalitní výrobky za přijatelné ceny. Spoléháním se na objem prodeje spíše než na jednotkový zisk k vybudování společnosti, Haas nabízí více standardních funkcí, high-tech inovací a stabilního inženýrství, než jakýkoli jiný CNC výrobce na světě.

 
 

Popis

Videa

PDF

Haas VF Series 3-osé stroje 

EDGECAM vytváří postprocesor pro Haas VF Series 3-osé stoje.

HaasTec 2013

Vero Software značky EDGECAM, představuje své nejnovější funkce a aktualizace na HaasTec 2013. Vero produkty podporují řadu Haas CNC řešení pro obrábění a účast na HaasTec je dalším důkazem pokračování podpory Haas technologie, obráběcích strojů a zákazníků.

EDGECAM nedávno přidal knihovnu 33 ověřených postprocesorů, které podporují řadu Haas VF 3-osých frézovacích strojů a vývojáři mají také v úmyslu produkovat postprocesory pro 4 a 5-osé VF frézky a Haas soustruhy. Kromě postprocesoru, EDGECAM poskytuje grafiku strojů pro simulační účely pro každý postprocesor, pomáhající programátororovi k vizualizaci procesu obrábění a vyhýbání se kolizím. Nové EDGECAM postprocesory byly napsány po konzultaci s Haasem a jsou zaměřeny na podporu všech funkcí stroje.

Haas VF Series 3-osé stroje

EDGECAM Lunch and Learn událost byla pořádána EDGECAM prodejcem, Silverhawk Solutions, 11.února 2014 na Haas Factory Outlet v Tampě, FL.