CGTech

CGTech se specializuje na simulace numerického řízení (NC/CNC), ověřování, optimalizace a analýzy softwarových technologií pro výrobu. Od roku 1988 produkt CGTech, VERICUT® software, se stal průmyslovým standardem pro simulaci CNC obrábění za účelem zjištění chyby, potenciální kolize a oblasti neefektivnosti. S kancelářemi a distributory po celém světě, VERICUT software používají podniky všech velikostí ve všech odvětvích, včetně letectví, petrochemického průmyslu a energetiky. 
 
Rozhraní VERICUT softwaru na předních CAD/CAM/PLM systémech, které vám pomůže vytvořit co nejpřesnější a nejefektivnější NC programy. Dělá z ověřování a optimalizace NC programů a simulace CNC strojů mnohem snazší a efektivnější proces. Ve většině případů si můžete ověřit jednotlivé operace, sérii operací, nebo sadu kompletních NC programů. Celý inventář, upínací přípravky, a geometrie konstrukce jsou automaticky převedeny do VERICUT ve správné orientaci, spolu s Vaším NC programem, nástroji, stroji, řídicími daty a dalšími parametry simulace.
 
Snadno integrujte VERICUT se softwarem EDGECAM pro zvýšení účinnosti
 
Rozhraní EDGECAM umožňuje snadno odesílat model, montážní nástroje a informace NC programu z EDGECAM do VERICUT. To zjednodušuje VERICUT nastavení pro bezproblémovou simulaci EdgeCAM NC programů. VERICUT je spuštěn v EDGECAM, ale běží externě, takže můžete pracovat v EdgeCAM během ověřování a optimalizaci NC programů ve VERICUT.
 
 

Popis

Videa

PDF

CG Tech a EDGECAM

EDGECAM na VERICUT rozhraní ECV. Integrace EDGECAM a VERICUT k identifikaci chyb v NC kódu. Srovnání hotového dílce a objemového modelu v identifikaci rýh.
 

CG Tech a EDGECAM

EDGECAM na VERICUT rozhraní ECV. Integrace EDGECAM a VERICUT k identifikaci chyb v NC kódu. Srovnání hotového dílce a objemového modelu v identifikaci rýh.