The Engineering Technology Group

The Engineering Technology Group dodává high-tech technická řešení pro výrobní společnosti Velké Británie. Jejím cílem je vytvořit partnerství poskytující úroveň služeb a podpory nad rámec očekávání našich zákazníků a podpořit tak jejich konkurenceschopnost na světových trzích.
 

Nový druh myšlení u obráběcích strojů

 
ETG přináší sílné stránky některých světově nejuznávanějších výrobců high-tech strojů – jako jsou Nakamura-Tome, Chiron Werke, Handtmann CNC, Feeler Hardinge a Quaser  – a staví na těchto silných stránkách, aby dodala svým zákazníkům systémy s přidanou hodnotou.
 
The Engineering Technology Group přináší nový způsob myšlení na trhu obráběcích strojů špičkové technologie.
 
Poskytováním hlouboké podpory a uplatňováním jejich pohledu, zkušeností a odborných znalostí se snaží, aby Vám pomohli získat maximální užitek z moderních výrobních technologií.
 
Jejich cílem je Vám nabídnout stejně výjimečnou úroveň služeb, hluboké znalosti produktů a vyškolené týmy podpory, které byste očekávali od přímé dceřiné společnosti těchto světových společností.
 
ETG chce být Váš partner - podporovat Vás na každém kroku a pomáhat Vám k Vaší konkurenceschopnosti na světových trzích.
 

Popis

Videa 

PDF

MACH 2014 Demonstační ukázka

EDGECAM představuje schopnosti Waveform hrubování na Feeler VMP580APC s novým produktem SGS, T Carb.

MACH 2014 Demonstrační ukázka

Demonstrační Part na Feeler VMP45AT programovaný s EDGECAM s WNT tooling.