Matsuura Machinery s.r.o

Matsuura Machinery s.r.o je uznávanou jedničkou v oblasti automatických vícepaletových a víceosých CNC obráběcích strojů a jim přidruženého řešení výrobního procesu. 

Produktové portfolio Matsuura pokrývá celé spektrum CNC obráběcích strojů, podporuje pestrou škálu zákazníků ve Velké Británii pokrývajících všechna průmyslová odvětví. Zákazníci Matsuura vyžadují a dostávají bezkonkurenční produktivitu, vysokou přesnost a spolehlivost Matsuura  CNC produktů spolu se servisem, aplikací a technickou podporou, která je na špičce dodavatelského řetězce obráběcích strojů ve Velké Británii.

Matsuura MAM72-100H byl navržen a vyroben pro obrábění velkých těžkých kusů, a ke zpracování geometricky složitých komponent, které vyžadují velkou přesnost tolerance.

Popis

Videa

PDF

Matsuura MAM72-100H

Serie z cyklu Dne otevřených dveří v ústředí Matsuura ve Velké Británii v Leicestershire ukazuje jak MAM72-100H, propojený s EDGECAM CNC softwarem, vede k obrábění velkých obrobků levně, efektivně a přesně.
 

Southern Manufacturing 2014 Demonstrační ukázka 

Hliníkový rotor vrtulníku na Matsuura MX-520 se Seco nářadím. EDGECAMem naprogramované funkce zahrnující 5-osé simultánní obrábění, Waveform a úkosový cyklus.
 

MACH 2014 Demonstrační ukázka 

Hliníkový rotor vrtulníku na Matsuura MX-520 se Seco nářadím. EDGECAMem naprogramované funkce zahrnující 5-osé simultánní obrábění, frézování závitů, Waveform a úkosový cyklus.
 

 

EDGECAM

EDGECAM vytvořil speciální program obsahující 50% 5-osé simultánní a 50% prizmatické obrábění. Aplikační inženýr společnosti Matsuura Jon Tighe říká: “Chtěl jsem program pro část, která by řídila A-osé obrábění od 0 do 90 jako jednu dráhu nástroje, demonstrující všechny 5-osé pohyby současně. Dráhy nástroje vytvořené v EDGECAM pro naši sérii demonstrací v oboru po dobu tří týdnů ukazují, jak se stroj pohybuje extrémně rychle a přesně. Plně využívají náš systém vysokorychlostního obrábění a možnosti Fanuc TCPC 5-osého obrábění."