SECO Tools   

​Seco Tools je známým lídrem ve výrobě a dodávání karbidových řezných nástrojů a přidruženého vybavení a je hlavním dodavatelem řešení pro obrábění mnoha předních firem zpracovatelského průmyslu.

Seco má více než 30000 produktových řad v rozsahu od vřeten po břity, k pokrytí i toho nejvíce specializovaného využití strojního obrábění. S více než 5000 zaměstnanci a obratem přes 500 mil liber je Seco jedním z největších světových výrobců řezných nástrojů a jejich příslušenství a má dobré předpoklady k nabídnutí strategického technologického a náklady snižujucího partnerství pro společnosti po celém světě.
 
Úspěch společnosti Seco je způsoben především její schopností vymýšlet konkurenční řešení na množící se technické výzvy vytvořené pokročilými kovoobráběcími technologiemi, a zároveň výhodou kompletní kontroly nad všemi výrobními procesy od surového materiálu po hotový výrobek. Jedná se o sloučení všech těchto faktorů, které činí společnost Seco výhodnou ke spolupráci.
 

Popis

Videa

PDF

Waveform hrubování

Seco Tools  JS5541 Series obrábění frézou EN19 na Mori Seiki VMC využívající EDGECAM obráběcí strategii Waveform.

Waveform hrubování

Seco Tools  JS5541 Series obrábění frézou EN19 na Agie Charmilles Mikron HMP600 5-osé využívající EDGECAM Waveform obrábění a 5-osé strategie.

EDGECAM Productivity Day

EDGECAM Productivity day se konal v ústředí Seco Tools ve Velké Británii,  byl spojen s oslavou 30. narozenin. Podívejte se na video, na kterém uvidíte, co o tom řekli uživatelé EDGECAM.

                 

Southern Manufacturing 2014 Demonstrační ukázka 

Hliníkový rotor vrtulníku na Matsuura MX-520 se Seco Tools. EDGECAMem naprogramované funkce zahrnující 5-osé simultánní obrábění, Waveform a úkosový cyklus.
 

Srovnávací testování tradičního a Waveform obrábění s Seco Tools

Zvýšená míra úběru materiálu z 29cm³ (Tradiční) na 149cm³ (Waveform).
 
 

MACH 2014 Demonstrační ukázka 

Hliníkový rotot vrtulníku na Matsuura MX-850 se Seco Tools. EDGECAMem naprogramované funkce zahrnující 5-osé simultánní obrábění, frézování závitů, Waveform a úkosový cyklus.

MACH 2014 Demonstrační ukázka

Hliníkový demonstrační Part programovaný s EDGECAM na DMU50 Ecoline s Seco.
 

 

www.secotools.com