SGS Tool Company

​SGS Tool Company je privátní certifikovaná (ISO) společnost, která je lídrem v technologii výroby karbidových řezných nástrojů pro společnosti leteckého, kovoobráběcího průmyslu a automotive s výrobními závody ve Spojených státech a Velké Británii. Globální síť obchodních zástupců, distributorů a agentů pokrývá prodej ve více než 60 zemích světa.

Světový lídr technologie karbidových řezných nástrojů - značky jako Z-Carb, S-Carb, V-Carb, Multi-Carb se staly synonymem pro vysoce výkonné obrábění v kovoprůmyslu. SGS hrdě propaguje jedny z nejpokročilejších řezných technologií ze svého výrobního campusu v severovýchodním Ohiu. Vysoce výkonné SGS frézy, vrtáky a routery zvyšují produktivitu po celém světě.

Rozšířili jejich koncepci zaměření, a také specializaci výrobních závodů. Každý z  hlavních výrobních závodů je určen pro jediný, hlavní segment produktové řady. Tato koncentrace vede k značně zvýšené efektivitě a produktivitě. To umožňuje každé pracovní síle, aby byla kompletně vyškolena v unikátních geometriích nástrojů, které produkují. Zákazníci SGS získávají odborné znalosti a nadšení příslušného týmu, který je zavázán dělat jednu věc a dělá to nejlepší.

Kromě svých základních možností výzkumu a vývoje, nabízí portfolio produktů a služeb, které mají jedinečnou pověst ve výrobě, zásobování a hodnotách na vřetenu. Nabízí nástroje, které dělají práci lépší a rychlejší a snížují celkové výrobní náklady. Tým spolupracovníků jde nad rámec poskytovaných hodnot skrze celý proces dodavatelského řetězce.

Popis

Videa

PDF

EDGECAM Waveform v SGS

DMU 75 Monobloc, materiál - ocel 01 třídy, průměr nástroje - 12mm Vcarb, Ap 20mm Ae 2mm, rychlost - 5500 RPM, posuv 8000 mm/min, doba cyklu : 3.01 minut.

EDGECAM Waveform v SGS

EDGECAM Waveform obráběcí strategie s SGS V Carb na Hurco VM10i na EN3B

 

MACH 2014 Demonstrační ukázka

EN8 demonstrační Part programovaný pomocí EDGECAM na Hurco VMX30Ui s  SGS Tool.

MACH 2014 Demonstrační ukázka

EDGECAM ukazuje schopnosti Waveform hrubování na Feeler VMP580APC s novým produktem SGS, T Carb.