Thame Engineering  

Thame Engineering byl založen v roce 1946 jako nástrojářská a subdodavatelská společnost. Poté co se stala v roce 1951 společností s ručením omezeným, byla představena řada měkkých čelistí, která se vyvinula a rozrostla do jedné z nejvíce komplexních a největších na světě.  
 
Thame se také stalo předním mezinárodním poskytovatelem řešení pro upínání obrobků pro všechny typy obrábění pro standardní i speciální využití. Velký podíl je navrhován a vyráběn v továrně v Buckinghamshire a také představují řadu společností vyrábějících upínací řešení ve Velké Británii, každou s vysoce kvalitními inovativními upínacími produkty; mezi něž patří Lang Technik, Horst Witte a Samchully.
 
Továrna a prodejní kancelář se nachází v nádherné krajině Buckinghamshire, přestěhována do Long Crendon v roce 1988.
 
V roce 2005 společnost změnila své obchodní jméno na Thame Workholding, zdůrazňůjíc produkty společnosti a obchodní specializaci.
 
Jako poskytovatel upínacího řešení má prostředky k nabídnutí specializovaných výrobních a designových služeb pro vytvoření optimálního řešení pro většinu upínacích potřeb.
 
Moderní zařízení v Long Crendon o velikosti 30,500m2 vybavené více než 15 dobře vybavenými CNC obráběcími stroji, 5-osím automatizovaným obráběním, CMM Inspection, CAD/CAM, prodejem a správou, tak i velkým skladem jejich produktů.
 

Popis

Video

PDF

Waveform upínání

Thame Workholding, jeden z předních světových specialistů na upínání,  využívá EDGECAM nejen k navrhování a výrobě vlastních produktů, ale také s pomocí softwaru vytváří upínky, které drží materiálu při jeho obrábění.
 

 

www.thameworkholding.com