T W Ward

T W Ward CNC Machinery s.r.o. (‘Ward CNC') je jedním z předních britských dodavatelů CNC obráběcích strojů pro širokou škálu OEM a subdodavatelských kovoobráběcích firem napříč mnoha technickým odvětvím. Společnost byla původně součástí Thomas W. Ward Group, která před více než 130 roky měla svůj původ v Sheffieldu a která vyrostla, aby byla hlavním průmyslovým konglomerátem s celosvětovými aktivitami. 
 
"Ward CNC" V současné době zaměstnává více než 40 lidí a je výhradním distributorem Velké Británie pro řadu předních světových výrobců obráběcích strojů.
 
Mezi další a doplňující aktivity patří dodávání opravených pozdních modelů a repasovaných CNC strojů do celého světa, které jsou skladovány a zpracovávány v jejich 5500m2 velkém zařízení v Albion Works, Sheffield.
 
Mezi zákazníky "Ward CNC" patří dobře známé a respektované společnosti podnikající v letectví, petrochemickém průmyslu, výrobě stavebního zařízení, obraně, výrobě zdravotnického zařízení, automobilovém průmyslu, energetice,  výrobě OEM vybavení a subdodavatelství.
 
CNC frézky s pojízdným sloupem a pojízdným stolem, vrtací a soustružící CNC stroje, horizontální deskové a stolové CNC vyvrtávačky, portálové frézky a FMS, CNC soustruhy a obráběcí centra. 
 
Obchodní jména: Hankook, Hartford, Soraluce, Toshulin, Ward CNC Retrofit & Hyundai-Wia 
 
Zastoupení v zámoří: Hankook Machine Tools Co. Ltd. Korea, Soraluce S Coop Spain, Toshulin  a.s. Czech republic, Hyundai-Wia Machine, SHE Hong Industrial Co. Ltd. (Hartford) & Union Werkzeugmaschinen GMBH Chemnitz  Germany 
 

Popis

Video

PDF

EDGECAM a T W Ward

EDGECAM a T W Ward demonstrují soustružnické, zapichovací a frézovací cykly na strojích Hyundai WIA L2100SY a Hartford PRO 1000