YMT Technologies   

YMT Technologies, známá dříve jako Yeovil Machine Tools byla založena nynějším generálním ředitelem v roce 1981. YMT Technologies je jednou z nejvíce progresivních společností vyrábějících obráběcí stroje a příslušensví ve Velké Británii.
 
Neustále pracují na plnění svého cíle, poskytovat vysoce kvalitní a technologicky vyspělé obráběcí stroje za příznivou cenu.
 

Nazývají to "cenově dostupná technologie"

V YMT chápou, že budoucí prodej se odvíjí od jejich schopností, co se týče oblasti servisu a podpory Vaší investice. Jejich tým plně proškolených servisních techniků je podporovaný plně zásobeným oddělením náhradních dílů a dílů a je vždy k dispozici pomoci udržet maximální produktivitu Vašich strojů.
 
Poprodejní tým je doplněn o specializovaný tým techniků, kteří jsou plně obeznámeni s nejnovějšími kontrolními systémy.
 
Dodávají na různé trzhy, včetně Formule 1, lékařství a leteckého průmysl. Jejich rozsáhlá  nástrojařská divize poskytuje podporu pro všechny aspekty upínání a fixování. Od jednoduchých držáků po kompletní nástrojové balíčky, jejich nástrojárna může splnit všechny Vaše požadavky.
 
S aktuální a inovativní produktovou řadou, která se neustále zlepšuje se můžete spolehnout na YMT.

YMT Technologies oznamuje nové partnerství pro prodej DMG Mori Seiki strojů na jihu Anglie

Po úspěšném uvedení produktu 12. a 13. června 2013 YMT Technologies a DMG Mori Seiki hrdě oznamili, jejich nové partnerství.
Konalo se v zařízení YMT situovaném v Yeovil a byla představena DMG Ecoline 5-osá řada, uvedení stmelilo dohodu obchodního zastoupení, díky kterému se YMT stalo výhradním dodavatelem Ecoline řady obráběcích center a soustruhů na jihu Anglie.
 

Popis

Video

PDF

MACH 2014 Demonstrační ukázka

Hliníkový demonstrační Part programovaný s EDGECAM na DMU50 Ecoline se Seco.