Zoller

​Zoller vytváří nejpřesnější nástroje přednastavovací, měřící a řídící systémy na světě. Díky integraci Zoller produktů s produkty EDGECAM, získáte výrobu těch nejkvalitnějších výrobků s nejnižším množstvím odpadu.

Dnes, téměř vše je možné nastavit: frézy, vrtáky, závitníky, atd. Za použití nejnovějších přednastavení, mohou být nástroje rychle nastaveny a kontrolovány na házení, souosost, výšku, opotřebení a geometrii, předtím, než jsou nastaveny na jmenovité délky a polohy průměru.
 
Nicméně, proč přednastavovat vypnutý stroj? Odpověď spočívá v časově úspoře - maximalizuje čas provozu stroje. Ušetřením několika minut při každé výměně nástroje, zvýší produkční dobu stroje.
 
Zoller systémy jsou navrženy s nekompromisním přístupem ke kvalitě. Jsou postaveny podle náročných norem, které zákazníci vyžadují. Pouze renomované, značkové komponenty známé pro jejich přesnost, spolehlivost a životnost jsou specifické.
 
Více než 65 let jméno Zoller symbolizuje inovativní technologie, vysoce kvalitní výrobky a spolehlivý zákaznický servis. Více než 25.000 přednastavovací a měřící stroje, které byli instalovány po celém světě, vypráví svůj vlastní příběh.
 
Partnerství Zoller s EDGECAM zajišťuje kvalitu a přesnost.
 

Popis

Videa

PDF

EDGECAM a Zoller

Camtech – Německý prodejce EDGECAM  poskytuje inteligentní CAD/CAM cyklus ve spojení se Zollerem - nástrojová data přímo z měřicího přístroje

EMO 2013

EMO 2013, EDGECAM vyzdvihuje jeho propojení se Zollerem, optimalizace a organizování komplexních výrobních procesů prostřednictvím transparentního přenosu dat mezi managementem  nástrojů a CAM systémem.