EDGECAM - Technolog/Programátor postprocesorů pro CAD/CAM EDGECAM

Pracovní pozice

Podle úrovně zkušeností a znalostí případně zaškolíme pro:
– práce s CAD/CAM software Edgecam,
– tvorba rozšiřujících knihoven a funkcí v jazyce C#,
– tvorba maker pro automatizaci v JavaScriptu,
– tvorba a úpravy postprocesorů pro CNC stroje.

Co Vám nabízíme?
– zázemí stabilní prosperující společnosti s dlouholetou působností v oblasti CAD/CAM na českém a slovenském trhu,
– kompletní zaškolení pro dané programovací jazyky,
– různorodou a zajímavou pracovní náplň,
– příjemné pracovní prostředí a týmový kolektiv,
– motivující finanční ohodnocení,
– spolupráce s odborníky na nejvyšší úrovni v oblasti CAD/CAM v rámci nejen české republiky, ale i celosvětového měřítka.

Požadavky

– SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo zkušenosti z praxe,
– základní znalost a orientace v oblasti výrobních technologií – třískové obrábění,
– základy programování v libovolném programovacím jazyku (C, C++, Java, Pascal, Python, C#, JavaScript),
– základy libovolného CAD/CAM systému pro obrábění,
– schopnost naslouchat a řešit problém,
– samostatnost, spolehlivost a časovou flexibilitu,
– ochotu učit se novým věcem,
– řidičský průkaz skupiny B,
– anglický jazyk na úrovni A2 výhodou, minimálně pasivní komunikační znalost,
– maximální pracovní nasazení,
– orientace na výsledek,
– zkušenost se strojírenstvím, třískovým obráběním, CAD/CAM softwary, výhodou.

Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe.

Budeme rádi, pokud se nám ozvete

Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail: personalistika@nexnet.cz.