EDGECAM ConsultancyEDGECAM ConsultancyEDGECAM ConsultancyEDGECAM Consultancy

EDGECAM Poradenství

EDGECAM Poradenský team je odhodlán poskytovat nejlepší možnou podporu pro naše zákazníky. Naším cílem je maximalizovat Vaše investice do EDGECAM včasným a účinným plněním Vašich požadavků na podporu a prostřednictvím neustálého zlepšování úrovně našich  služeb.

Nabídka služeb: Unikátní programy podpory

Jako lídr soutěživého CAD/CAM softwarového průmyslu, EDGECAM 

As a global leader in the competitive CAD/CAM software industry, EDGECAM understand that our customer’s investment in EDGECAM, our world-class solution for NC part programming, is one that deserves the highest calibre service and support programmes to continually enhance functionality and streamline productivity.

Naše pověst je postavena na kvalitním portfoliu, které je doplněno o naše komplexní, na míru šité  a osvědčené nabídky služeb, které Vás nechají se plně soustředit na provoz a rozšiřování Vašeho podnikání.

Zajišťujeme poradenství, školení a přímou podporu zákazníků tak, aby vyhovovali požadavkům vaší společnosti, a to jak technicky, tak finančně.

Naším cílem je maximalizovat Vaše investice do EDGECAM. Jsme si vědomi, že Váš podnikatelský úspěch je závislý na kvalitě a efektivitě našich služeb. V našem poradenském centru jsou zaměstnáváni techničtí inženýři, kteří jsou zodpovědni za podávání pomocné ruky našim zákazníkům. Jsme připraveni reagovat na dotazy našich zákazníků snadno a rychle prostřednictvím:

 • Telefonu
 • On-line portalu
 • Vzdálené pomoci
 • Emailu
 • On-line servisu

“Měli jsme vynikající servis od EDGECAM. Odešlete dotaz           e-mailem nebo po telefonu a dostanete odpověď ještě ten samý den.”

Richard Rhodes
Výrobní technický ředitel
Darron SBO Limited

Školení

Školení – Investujte do Vašeho produktu, Vaši lidé, Vaše budoucnost

EDGECAM má komplexní vzdělávací a konferenční program zaměřený na podporu a přidanou hodnotu pro každého z našich zákazníků.

A abychom vyšli všem našim zákazníkům vstříc, nezávisle na geografickou polohu, také pořádáme Setkání uživatelů na místech po celém Spojeném království.

Na našich školících kurzech máme nejmodernější vybavení, které je účelně navrženo, aby poskytlo jak vzdělávací, tak i přátelské prostředí. Všichni účastníci obdrží certifikát o EDGECAM školení.

Školení EDGECAM uskutečněné v South Kirkby bylo prezentováno profesionálně s vysokou úrovní znalostí. Vybrali jsme malou třídu, čož usnadnilo diskuzi na různé dotazy a témata šitá na míru našim individuálním potřebám.

Ian Lillystone, Nástrojař
DCA Design International

Bez ohledu na velikost vaší společnosti nebo technických potřeb, EDGECAM má vzdělávací program, který Vám umožní maximalizovat přínos Vaší investice do EDGECAM.

Tým technických specialistů

Jedinečný a neocenitelný přínos pro zákazníky EDGECAM - náš tým technických specialistů nabízí jádro zakázkového vývoje k rozšíření funkčnosti EDGECAM, aby vyhovoval Vašim specifickým potřebám, zvýšoval Vaší produktivitu a návratnost Vaší investice do EDGECAM. Náš tým technických specialistů může vyvinout software a přizpůsobené programovací služby na míru, které budou snadno použitelné a budou vyhovovat Vaším požadavkům.

Dodáváme řešení, která zjednodušují Vaši výrobu a nabízí flexibilitu, rychlost a úšpěch Vašemu podnikání. Naši intalační technici dnes patří mezi špičku v CAD /CAM průmyslu. Naši technici Vám při instalaci rovnou na místě pomohou s:

 • Posouzení současného hardwaru a nového doporučení, pokud by změna byla přínosem
 • Návod na konfiguraci systému a postup instalace
 • Kompletní kontrola zdraví systému
 • Odstranění starší verze softwaru, pokud je to vhodné a zálohování všech souborů
 • Ucelené hlášení o všech podstatných informacích týkajících se instalace
 • Vše zálohováno na zákazníkem preferovaných médiích

Navíc pro zákazníky našeho bezdrátového / Ethernet DNC řešení nabízíme:

 • IInstalace a konfigurace přístupových bodů a mostů
 • Konfigurace EDGECAM DNC SCD-S softwaru a hardwaru
 • Přidělování IP adres veškerému hardwaru
 • Instalace EDGECAM DNCsoftwaru od základního softwaru FTP serveru po monitorování obráběcích strojů, které zahrnuje historii přenosu souborů a sledovatelnosti

Bez ohledu na to, jaké EDGECAM softwarové řešení si vyberete, Vám ukážeme, jak se dostat k portál podpory, pomůže Vám přihlásit Vaše údaje a registrovat se, a vysvětlíme Vám, jak kontaktovat naši technickou podporu.

 We aren’t off-site until you are 100% satisfied with our on-site visit.

“Rozhodli jsme se přejít na bezdrátově/Ethernetové DNC řešení a jsme velmi spokojeni s podporou při instalaci a servisemVýsledkem přechodu na bezdrátové řešení je, že naši operátoři strojů mohou nyní požádat o své programy přímo z řídicího systému stroje. Odhadujeme, že jsme získali značné množství hodin výrobního času navíc  v posledních šesti měsících díky EDGECAM DNC.”

Tony Beaumont, Výrobní inženýrství
Vývojový Manažer
AF Aerospace Limited