EDGECAM v praxi

EDGECAM je vedoucím CAM systémem na trhu v několika průmyslových odvětvích.

EDGECAM využívá Vaše znalosti a zkušenosti k řízení CAM procesu s automatizačními nástroji, aby vyhovoval různému využití - umožňuje Vám udržet si konkurenční výhody.

EDGECAM nabízí následující využití:

EDGECAM Aerospace Image

Letecký průsmysl

V oblasti výroby leteckých komponent pro armádu, civilní letectví i vesmírný program. Jedná se o vysoce přesné díly s nároky na precizní výrobu a velmi vysoký standard kvality. V dnešní době se v leteckém průmyslu výrazně mění způsoby návrhu, vývoje, konstrukce a samotné výroby jednotlivých komponent.Vysoké nároky jsou mimo jiné kladeny i na snížení výsledné ceny a zkrácení času, potřebného k dodání dílu zákazníkovi. Vzhledem k tomu, že jsou komponenty vyráběny ze speciálních materiálů, jako je titan a za použití komplexních operací, byla by jakákoli chyba při výrobě velmi drahá.

EDGECAM Automotive Image

Automobilový průmysl

Náročnost  a komplexnost automobilového průmyslu poskytuje dostatek technologických výzev pří řešení obráběcích postupů. Neustálé požadavky na snižování nákladů, zvýšení kvality výroby a přizpůsobení se rychlým změnám v designu produktů, klade na automobilové výrobce konstantní tlak na zvýšení efektivnosti a produktivity výroby.

EDGECAM Education Image

Vzdělávání

EDGECAM se soustředí na uspokojování potřeb trhu vzdělávání skrze funkčnost produktu, snadné použití, flexibilní softwarové licencování, konkurenční ceny a podporu a zainteresovanost našich zaměstnanců pro plnění důležitých úkolů týkajících se vzdělávání mladých inženýrů.

EDGECAM Mould & Die Image

Výroba forem  

Ať už se Vaše firma zabývá výrobou lisovacích forem, razníků, zápustek či střižných nástrojů, je vždy kladen důraz na ekonomiku a rentabilitu výroby. EDGECAM poskytuje strojírenským společnostem vysokou sílu a výkonnost v kvalitě, která se vyskytuje pouze u cenově náročných high-end CAM systémů. Výrobci forem a nástrojů požadují dokonalé obráběcí cykly, plnou simulaci a verifikaci obrábění a samozřejmě také výkonné dokončovací strategie pro obrábění složitých 3D tvarů. 

EDGECAM Oil & Gas

Petrochemický průmysl

Strojírenské firmy zaměřené na petrochemický průmysl čelí v dnešní době, kdy je poptávka po těžbě ropy na předním místě,  jedinečným technologickým výzvám. S nárůstem těžby těchto surovin, roste také poptávka po dokonalejších technologických řešeních, což se odráží v požadavcích na výrobu efektivnějších a komplexnějších výrobních zařízení, umožňující maximální využití současných nalezišť.

EDGECAM Subcontractor

Zakázková výroba 

V dnešní době strojírenští výrobci čelí rychle se měnícím nárokům jejich zákazníků. Počet obchodních případů neklesá, ale mění se požadavky na technologie a zakázky přicházejí od úplně nových zákazníků. Namísto velkosériové výroby jednoduchých kusů, výrobci v současnosti čelí požadavkům složitějších kusů v nižších sériích s co nejkratší dobou dodání.