Software, který pomůže Vašemu podnikání

Vero Products

EDGECAM  je přední CAM systém, umožňující programování frézovacích, soustružnických a soustružnicko-frézovacích strojů. EDGECAM kombinuje uživatelsky příjemné prostředí a intuitivní ovládání, se sofistikovanou tvorbou drah nástrojů. EDGECAM je top produkt společnosti VERO SOFTWARE.

Vyzkoušejte si EdgeCam

EdgeCam zkušební verze

Zkušební verze nabízíme tak, aby koncovému uživateli umožnily vyzkoušet si použití CAM software s nulovými náklady a bez rizika. Mnohé výrobní podniky zaostávají za svými konkurenty, protože se stále spoléhají na ruční programování, nebo využívají neefektivní CAM software pro tvorbu CNC kódu.

Nové spojení přes sociální sítě

Milí zákazníci, abychom si s vámi byli ještě blíž, založili jsme pro EDGECAM účet na Facebooku a Instagramu. Nově tak můžete sledovat novinky i tam.


Seminář Nové technologické možnosti v praxi

Zveme vás na seminář o novinkách roku 2020. Teoretickou část doplní zajímavé praktické ukázky. Naše prezentace bude zaměřena na zvýšení produktivity a možnosti automatizace při programování CNC strojů.

Prvotřídní podpora a vzdělávání

Vero Products

Tým technické podpory Nexnet je připraven našim zákazníkům poskytnout nejlepší možnou podporu. Naším cílem je neustálé zlepšování úrovně služeb, abyste Vy mohli co nejefektivněji využívat EdgeCAM. Nabízíme technickou podporu, školení a konzultace.