Software, který pomůže Vašemu podnikání

Vero Products

EDGECAM  je přední CAM systém, umožňující programování frézovacích, soustružnických a soustružnicko-frézovacích strojů. EDGECAM kombinuje uživatelsky příjemné prostředí a intuitivní ovládání, se sofistikovanou tvorbou drah nástrojů. EDGECAM je top produkt společnosti VERO SOFTWARE.

Vyzkoušejte si EdgeCam

EdgeCam zkušební verze

Zkušební verze nabízíme tak, aby koncovému uživateli umožnily vyzkoušet si použití CAM software s nulovými náklady a bez rizika. Mnohé výrobní podniky zaostávají za svými konkurenty, protože se stále spoléhají na ruční programování, nebo využívají neefektivní CAM software pro tvorbu CNC kódu.

Vyšel EDGECAM 2020.1 v češtině

Vážení zákazníci, s radostí oznamujeme, že jsme vydali novou verzi EDGECAM 2020.1 v češtině!


Den otevřených dveří PENTA TRADING

Vážení zákazníci, ve spolupráci s naším partnerem PENTA TRADING, spol. s r.o. vás zveme na Den otevřených dveří, kde bude možné zhlédnout velmi zajímavé ukázky multiosého drátového řezání a frézování elektrod v CAD/CAM softwaru EDGECAM a ukázky CAD/CAM softwaru VISI. Akce bude probíhat za dodržení přísných hygienických opatření v souladu s vládními opatřeními.

Prvotřídní podpora a vzdělávání

Vero Products

Tým technické podpory Nexnet je připraven našim zákazníkům poskytnout nejlepší možnou podporu. Naším cílem je neustálé zlepšování úrovně služeb, abyste Vy mohli co nejefektivněji využívat EdgeCAM. Nabízíme technickou podporu, školení a konzultace.