Možnosti Technické podpory NEXNET

Technický tým NEXNET, a.s. je připraven poskytnout Vám odborné poradenství a efektivní pomoc při řešení technických problémů spojených s výrobou ve Vaší firmě. Díky přímému napojení na vývojáře software jsme schopni zajistit, aby poznatky a připomínky Vás, naších zákazníků, byly přeneseny do vývoje našich aplikací.

Náš technický tým má přímé zkušenosti z praxe a díky naší Divizi Nástrojárna máme jedinečnou možnost testovat CAD/CAM software přímo ve výrobě. Snažíme se neustále zlepšovat a zkvalitňovat náš systém technické podpory tak, aby byl vždy maximálně efektivní a abychom Vám vždy poskytovali technickou podporu té nejvyšší úrovně.

Jako světová jednička v tvrdé konkurenci  CAD/CAM softwaru kladou vývojáři Vero Software velký důraz na vysokou kvalitu technické podpory. Uvědomujeme si, že zákaznici, kteří používají CAD/CAM software, tím investují do technologického rozvoje firmy, očekávají maximálně efektivní a vysoce kvalitní technické a servisní zázemí, které jim pomůže rozvíjet firmu a zvyšovat její produktivitu. Naše reputace je postavena na službách vysoké kvality a komplexní péči přizpůsobené Vaší firmě tak, aby Vám umožnily soustředit se pouze na běh firmy a růst Vašeho podnikání.

Poskytujeme poradenství, školení a přímou technickou podporu přesně dle specifických požadavků každého zákazníka - finančních i technických.

Přímý zákaznický servis

Náš cíl je maximalizovat přínos CAD/CAM spftware pro Vaši firmu. Uvědomujeme si, že Váš budoucí úspěch závisí na kvalitě a účinnosti námi poskytovaných služeb. Odborníci v našem technickém centru jsou tu pro Vás! Jsme připraveni reagovat na Vaše dotazy rychle a efektivně prostřednictvím:

 • Telefonu
 • On-line portálu eSupport
 • Připojení do Vašeho PC skrze vzdálenou plochu
 • Emailu

Cílem všech těchto metod je, aby se zákazníkovi dostalo rychlé, přesné a efektivní pomoci v každé situaci.

 Školení

Školení je investice do Vaší produktivity, Vašich zaměstnanců, Vaší budoucnosti.

Máme vypracován komplexní školicí a poradenský program navržený pro špičkovou podporu všech našich zákazníků. Ta zahrnuje:

 • Školení v našem technickém centru
 • Školení přímo u zákazníka
 • Rozdílová školení při přechodu na novou verzi nebo rozšíření 

Školení probíhá v příjemném prostředí našeho technického centra, které je vybaveno tak, aby školení mělo maximální možnou efektivitu. Po abslovování školení účastníci obdrží certifikát.

Ať jste velká či menší firma, ať už jsou Vaše technické požadavky a nároky jakékoliv, poskytneme Vám takový vzdělávací program, který umožní maximalizovat přínos Vaší investice do CAD/CAM software.

Tým pro speciální projekty a instalace

Zákazníci NEXNET, a.s. mají jedinečnou možnost využít našeho týmu, který je pro Vás schopen připravit projekty a asistovat při realizaci technologiích na zakázku přesně dle specifických požadavků firmy. Tím je výrazně zvýšena produktivita a maximalizována návratnost investic do CAD/CAM software. Náš tým pro speciální projekty je připraven poskytnout Vám veškeré služby související s CAD/CAM software specificky, přesně dle Vašich požadavků.


Poskytneme Vám řešení pro Vaši výrobu s ohledem na flexibilitu, rychlost a nejlepší možné výsledky. Naši technici mají letité zkušenosti v oblasti CAD/CAM technologií. Schopnosti našich techniků mimo jiné zahrnují: 

 • Prohlídku Vašeho hardwaru a konzultaci přínosu případného upgrade
 • Poradenství při konfiguraci systému a pomoc při instalaci
 • Kontrola "životaschopnosti" Vašeho systému
 • Odstranění starších verzí Vašeho softwaru a záloha všech dat
 • Poskytování veškerých informací potřebných k instalaci
 • Zálohování dat dle specifických požadavků zákazníka