Produktové portfolio

Alphacam

Alphacam

ALPHACAM je předním CAD/CAM systémem v oblastech obrábění dřeva, kovu, plastů a minerálů. Při vývoji je kladen důraz na vytvoření systému, který zajišťuje vysokou úroveň flexibility, produktivity a spolehlivosti. Vzhledem k jednotlivým modulům zaměřeným na specifickou výrobu je Alphacam vhodný pro široké spektrum zákazníků.

Cabinet Vision

Cabinet Vision Portfolio

CABINET VISION je špičkovým softwarovým nástrojem pro výrobce skříní a korpusového nábytku. Nabízí celou řadu modulů, od vstupních balíčků až po tři plně integrovaná Screen-to-Machine řešení. Cabinet Vision automaticky generuje dílenské výkresy, 3D fotorealistické vizualizace, cutlisty, požadavky na materiál a odhady.

EdgeCam

EDGECAM

EDGECAM je přední CAM systém, umožňující programování frézovacích, soustružnických a soustružnicko-frézovacích strojů. Kombinuje uživatelsky příjemné prostředí a intuitivní ovládání, se sofistikovanou tvorbou drah nástrojů. EDGECAM nabízí širokou škálu 2 - 5 osých frézovacích operací, s podporou pro soustružení a soustružnicko-frézovací centra, v kombinaci s dokonalou CAD integrací a důmyslnými automatickými nástroji.

Radan

Radan

RADAN je kompletní CAD/CAM řešení pro tváření plechů. Nabízí firmám modulární řešení nepostradatelná pro konstrukci, obrábění a kontrolu výroby v oblasti tváření plechových součástí a výrobků. Inovační řešení, které Vám poskytnou aplikace Radan jsou nezbytná pro design ( 2D, 3D kreslení) a výrobu kovových součástek z plechů (vysekávání, profilování, skládání a ohýbání).

VISI

VISI

VISI je uznáváno jako jedno z předních CAD/CAM softwarových řešení pro průmysl vyrábějící formy. Nabízí jedinečnou kombinaci aplikací, plně integrovaného hranového, plošného a objemového modelování, komplexních 2D, 3D a 5 osých obráběcích strategií pro rychlostní obrábění.

WorkXplore

WorkXplore 3D viewer

WorkXplore je nejvýkonnější, plně vybavený, vysokorychlostní 3D CAD prohlížeč a analyzátor, dostupný na současném trhu. Použití WorkXplore je velmi snadné a byl navržen pro uživatele, kteří nejsou odborníky na CAD a umožňuje prohlédnout jakýkoliv typ 2D/3D CAD souboru.

3D Connexion

3D connexion

3D polohovací zařízení 3D Connexion pomáhají šetřit čas a zdroje, a usměrnit průběh vaší práce. Maximalizují efektivitu potlačením přerušovaní v průběhu práce díky využití obou rukou. Studie ukazují, že použití obou rukou zefektivní modelování o 30%. Nabízíme možnost 30-denní zápůjčky na vyzkoušení.

SpaceClaim

SpaceClaim

SpaceClaim je v odborníky označován za nejrychlejší a nejinovativnější software pro 3D Solid modelování na světě. Poskytuje inženýrům a průmyslovým designérům naprostou svobodu a volnost, díky čemuž jsou mnohem lépe schopni zachytit a realizovat své představy.

Eureka

Eureka Logo

Eureka je předním nástrojem pro 3D simulaci strojního obrábění, umožňující jednoduchou úpravu NC kódu. Díky software Eureka a jeho intuitivnímu jednoduchému uživatelskému rozhraní předejdete riziku poškození drahých obrobků, nástrojů a především kolizi samotného stroje.